11 Aralık 2014 Perşembe

Yasemin Kokulu Bir Hayat 3 Yaşında :))

Merhabalar, çok keyifli bir Pazar gününden sizlere bahsetmek istiyorum. 30 Kasımda Biricit'in blogunun 3.yılımnı kutladık. Öncelikle belirteyim ki bol fotoğraflı bir post olacak. Geçtiğimiz Pazar günü sevgili Yasemin’in düzenlediği ve blogunun 3. Yılını kutladığı #yaseminkokuluevent ‘teydim. Çok değerli bloggerlarla tanışmak ve tanıdığım blogger arkadaşlarımı orada görmek beni çok mutlu etti.


 Buluşma için Yasemin o kadar emek vermişti ki yazmakla bitmez. Yasemin'cim verdiğin tüm emekler ve beni bu buluşmaya davet ettiğin için tekrar teşekkür ederim.

Şimdi buluşmaya dönelim.
Buluşmamız Mecidiyeköy gibi merkezi bir yerde bulunan Grillo Restaurant’ta gerçekleşti. Grillo’yu tebrik ederim. Pazar gününü bizler için ayırmışlardı. Güleryüzlü çalışanları ile bizlerle tek tek ilgilendiler. Bizlerle ilgilenen Sevilay Hanım’a özellikle teşekkür ederim. Kim bilir belki bu postu o da okuyacaktır.

Yasemin bize öyle güzel bir masa hazırlamıştı ki, mekana girer girmez büyülendim diyebilirim. Masada herkes için hediyeler bulunuyordu. Kırmızı sabunlar, yılbaşı süsleri, butik kurabiyeler, cupcakeler, aspire içecekler, zeytinyağlı el yapımı sabunlar, kokulu taşlar ve kırmızı poşet içinde ise kolyeler bulunuyordu.
Masa düzeni gayet güzeldi. Sanırım tek sorun masanın büyük olmasıydı. Bir köşede konuşulanı diğer köşeden duyulamıyordu. E dedikodulardan eksik kalmayalım değil mi. Biz kadınız, her söyleneni konuşulanı duymalıyız. Şaka şaka her şey mükemmeldi. Masa küçük olsa aman küçüktü diye söylenecek olan biz, şimdi büyük ve rahat diye aman büyüktü diyip çemkirmeyelim değil mi?
Ben ilk kez bir blogger buluşmasına davet edilmiştim ve çok mutluydum. Katılan bloggerlar çok sıcakkanlı ve çok kibar bloggerlardı. İnternet ortamında takip edip, sonra bir buluşmada karşılaşınca ne diyeceğinizi bilemiyorsunuz. Çok garip ve güzel bir duygu. 


Yorumlardan buluşma anlarına geri dönüyorum. Ben dakik bir blogger olarak erkenden gittim buluşma mekanına. Tek tek bloggerlar geldi ve masamız doldu. Herkes yerini aldığında Grillo menülerini dağıttı ve siparişlerimizi aldı.
Ben Kafta Kebabı siparişi verdim. Oldukça lezzetli bir yemekti.
Ardından Trileçe tatlısı ikramlarını bizlere dağıttılar. Tadı ve görünüşü itibari ile gayet güzeldi.Samimi muhabbetler, tanışmalarla devam etti bir süre. Ve ardından sponsorlarımızdan Goldmaster, Nano Tuz, Fruitflowers ve Harmolance temsilcileri bizlerle tanışmak için geldiler.


Goldmaster'a hediye ettiği harika ütü için tekrar teşekkür ederim. Ayrıca diğer tüm sponsorlarımıza gönderdikleri hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim. Sponsor yazımı da başka bir postta ayrıca paylaşacağım.Buluşmaya katılan blogger arkadaşlarım;
Audrey Blog                   http://audreyinsekerleri.blogspot.com.tr/ 
Biricitin Yeri                  http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/ 
Evrenden Al Haberi       http://www.evrendenalhaberi.com/ 
Gülümse Yüzüme          http://gulumseyuzume.blogspot.com.tr/  
Hayat Reçeli                  http://hayatreceli.blogspot.com.tr/  
Hüzün Sarısı                  http://huzunsarisi.blogspot.com.tr/
Kırık Şemsiye                http://kiriksemsiye.blogspot.com.tr/  
Kızılcık Şerbetim          http://kizilcikserbetimm.blogspot.com.tr/  
Şirin Kanatlar                http://sirinkanatlar.blogspot.com.tr/  
Makyaj Güncesi            http://www.aysegulyaziyor.com/  
Makyajlı Kareler           http://makyajlikareler.blogspot.com.tr/    
Makyaj Kelebeği          http://makyajkelebegi.blogspot.com.tr/ 
Pınarla Hayat                http://pinarlahayat.blogspot.com.tr/   
Pinkyfashion                 http://pinkyfashionbeauty.blogspot.com.tr/ 
Şebnems Blog               http://www.alisverismakyaj.com/      

Nice senelere Yasemin :) Her şey için teşekkürler.

Hoşçakalın

4 yorum:

 1. canım cok tesekkur ederim geldiğin icin keyif almana da cok sevindim:) yine gorusmek uzere:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) Rica ederim canım benim görüşmek üzere. <3

   Sil
 2. tanıştığımıza çok sevindim :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) ben de çok memnun oldum

   Sil